اشتراك خبرنامه‌
پست الكترونيكي:

اخبار مرتبط با كنكور

11/05/1391

رتبه اول كنكور سراسري در رشته رياضي نصيب جوان كاشاني شد

نفر اول كنكور سراسري در رشته رياضي فيزيك موفقيت خود را در مرحله اول لطف خداوند متعال همراهي و تلاشهاي خانواده خود خصوصا مادر و مربيان آموزشي خود مي‌داند.

 

محمد استاد محمدي آراني كه متولد ۱۳۷۳ در شهرستان كاشان است در گفتگو با خبرنگار ايلنا در كاشان اظهار داشت: با هدف خدمت به اقشار محروم جامعه و خودكفايي كشور تمام تلاشم را در اين مقطع بكار گرفتم تا بتوانم در جايگاههاي بعدي نيز رتبه بر‌تر را كسب نمايم و به كشورعزيزم خدمت كنم.

وي با بيان اينكه كسب رتبه‌هاي علمي و تحصيلي باعث حركت پرتوان كشور در مسير توسعه و نااميدي دشمنان مي‌شود، اظهار داشت: قطعا اگر جوانان با اراده و پشتكار تصميم بگيرند كه مقام اول كنكور يا ساير رتبه‌هاي علمي را بدست آورند، خواهند توانست.

استاد محمدي اظهار داشت: عليرغم اينكه سال گذشته از نعمت پدر بي‌بهره شدم ولي هدايت مربيان آموزشي و كمك مادرم باعث شد تا اين موفقيت را به مردم كشورم به خصوص مردم شهرستانهاي كاشان و آران و بيدگل به عنوان سوغات هديه نمايم.

وي كه در رشته رياضي فيزيك با معدل19.88 ديپلم گرفته است به غير از كلاسهاي درسي و كنكوري روزانه بين ۵ تا ۷ ساعت مطالعه كرده است.

استادمحمدي كه سال گذشته مدال نقره المپياد كامپيو‌تر را بدست آورده است در اين خصوص ادامه داد: بعد از فوت پدرم كه در راه بازگشت از مرحله اول المپياد كامپيو‌تر از تهران به سمت كاشان در حادثه تصادف رخ داد با روحيه‌اي غمگين اما با اتكال به خداوند بزرگ توانستم مدال نقره المپياد را كسب كنم.

وي ادامه داد: بعد از آن عزم خود را جزم كردم كه در رشته‌اي خوب با رتبه‌اي خوب پذيرفته شوم و بر همين اساس فعاليتهاي غيردرسي‌ام را متوقف كردم و تمام حواسم را به درسم دادم.

پدر محمد استاد محمدي سال گذشته در مسير بازگشت از مرحله مقدماتي المپياد كاميپو‌تر از تهران به سمت كاشان در حادثه تصادف فوت شد و پس از آن محمد در حاليكه تازه پدر را از دست داده بود تنها يكماه بعد از فوت پدر موفق به كسب مدال نقره المپياد كامپيو‌تر شد.

مادر نفر اول كنكور در رشته رياضي فيزيك، نيز از خانواده متوسط شهرشهيد پرور نوش آباد آران و بيدگل است و پدر وي نيز اصالتا اهل آران و بيدگل بوده است.

محمد استاد محمدي فارغ التحصيل مدرسه تيز هوشان كاشان است. وي داراي يك برادر است كه پايه اول ابتدايي را با معدل ۲۰ تمام كرده و خواهر وي نيز در دبيرستان شاهد كاشان با معدل بالاي ۱۹ سال اول دبيرستان را پشت سر گذاشته است.

شب گذشته مدير آموزش و پرورش كاشان با اتفاق معاونين اين اداره به منزل نفر اول كنكور در رشته رياضي رفته و اين موفقيت را به او تبريك گفتند. در اين ديدار دو ربع سكه بهارآزادي به استاد محمدي هديه شد.

همچنين نماينده مردم كاشان و معاون استاندار و فرماندار كاشان نيز به ترتيب اولين شخصيتهايي بودند كه تلفني به نفر اول كنكور در رشته رياضي تبريك گفتند.

 

منبع: ايلنا

موضوع: رتبه‌هاي برتر

امتياز: 4.25 تعداد رأي: 4

امتياز دهيد:

نظرات:

28/06/1391 ساعت 18:43
دوست خوب:
من كاملا با نظردوست موافقم.


27/06/1391 ساعت 22:16
دوست:
ببين تويي كه داري اين نظر ها رو مي خوني بدون كه همه اين كسايي كه اين نظرا رو نوشتن رتبشون تو كنكور اوله ولي از آخر .همشون حسود هاي علافي اند كه بوي قرمه سبزي كلشون فضاي اينترنت رو برداشته.
بيخود وقتت رو با خوندن نظرا تلف نكن مطلب رو بچسب


23/06/1391 ساعت 02:06
چشمت درآد:
برو گم شو كاشونيه


19/05/1391 ساعت 18:59
67:
ايشون اصالتا آراني هستند . نمي دونم چرا هيچ جا خودشون اين رو ذكر نكردند!!


15/05/1391 ساعت 12:11
گلايه:
اين پسوند آراني را براي ايشان از كجا آورديد. شناسنامه ايشان استاد محمدي است


نام شما: *
نظر شما: *
حاصل عمليات: ۹ x ۸ =

بسياري از افرادي كه خبر فوق را خوانده‌اند، به اين اخبار نيز علاقمند بوده‌اند:


اخبار مرتبط:


آموزشگاه‌ها مدارس دبيران ناشران كتاب‌ها اخبار مقاله‌ها سايت‌هاي مرتبط اخبار همكاران
صفحه‌ي اصلي درباره‌ي ما تماس با ما جست و جو نظرات پرسش‌هاي متداول تعرفه‌ي آگهي