اشتراك خبرنامه‌
پست الكترونيكي:

اخبار مرتبط با كنكور

04/08/1388

جزئيات آزمون عملي رشته تربيت بدني كنكور كارداني به كارشناسي اعلام شد

معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته تربيت بدني و علوم ورزشي كنكور كارداني به كارشناسي بايد براي انجام آزمون عملي اين رشته در روزهاي 21 و 22 آبان ماه به مراكز آموزش عالي مربوط مراجعه كنند.

 

به گزارش خبرگزاري مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور كليه معرفي ‌‌شدگان‌ بايد از سلامت‌ كامل‌ جسم‌ و روان‌ برخوردار باشند.

داوطلبان ضرورت دارد ضمن اطلاع از سوابق پزشكي خود و خانواده شان، براي انجام معاينات پزشكي و دريافت گواهي سلامت در يكي از روزهاي شنبه 16 آبان تا روز چهارشنبه 20 آبان ماه در استان تهران به  فدراسيون پزشكي تهران و در ساير استانها به هيئتهاي پزشكي مراجعه و اقدام به دريافت اين گواهي كنند.

آدرس فدراسيون و هيئتهاي پزشكي در استانها در اطلاعيه ‌اي جداگانه در روز دوشنبه 11 آبان ماه از طريق سايت اين سازمان و يا هفته ‌نامه پيك سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

با توجه به اينكه در روز برگزاري آزمون عملي معاينه ‌اي انجام نخواهد شد، به همراه داشتن و ارائه اين گواهي در روز برگزاري آزمون الزامي بوده، در غير اين‌ صورت از داوطلباني كه اين گواهي را به همراه ندارند آزمون به عمل نخواهد ‌آمد.

به همراه داشتن لباس‌ و كفش‌ ورزشي‌، يك قطعه عكس، اصل شناسنامه يا كارت ملي و فيش واريزي هزينه آزمون عملي در زمان آزمون عملي ضروري است و در غير اينصورت از داوطلب‌ آزمون ‌عملي‌، به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

سازمان سنجش تاكيد كرده است آزمون عملي غير قابل تكرار و تمديد است.

به گزارش مهر، مكانهاي برگزاري آزمون عملي رشته تربيت بدني كنكور كارداني به كارشناسي در سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاري مهر

موضوع: رشته‌هاي تحصيلي

امتياز: 2.5 تعداد رأي: 2

امتياز دهيد:

نظرات:

05/08/1388 ساعت 15:45
كنكو ر با راديو فرهنگ:
موزش دروس كنكور با بهترين اساتيد ايران در راديو فرهنگ.
زيست شناسي-ديفرانسيل-گسسته-شيمي-ادبيات-عربي-دين و زندگي-زبان انگليسي-و مشاوره.
براي اطلاع بيشتر به وبلاگ زير مراجعه كنيد.
www.gozineradio.blogfa.com


نام شما: *
نظر شما: *
حاصل عمليات: ۹ - ۲ =

بسياري از افرادي كه خبر فوق را خوانده‌اند، به اين اخبار نيز علاقمند بوده‌اند:


اخبار مرتبط:


آموزشگاه‌ها مدارس دبيران ناشران كتاب‌ها اخبار مقاله‌ها سايت‌هاي مرتبط اخبار همكاران
صفحه‌ي اصلي درباره‌ي ما تماس با ما جست و جو نظرات پرسش‌هاي متداول تعرفه‌ي آگهي