اشتراك خبرنامه‌
پست الكترونيكي:

پرسش‌هاي متداول

صفحه‌ي 1 از 2

موضوع: معرفي مؤسسات

پرسش: چرا نام مؤسسه‌ي مورد نظر ما در ابتداي فهرست نمي‌آيد؟

پاسخ:

در هر قسمت از سايت فهرست اطلاعات ترتيب خاصي دارد. در فهرست آموزشگاه‌ها، مدارس، دبيران، ناشران و كتاب‌ها اطلاعات به ترتيب حروف الفبا ظاهر مي‌شوند، اما در فهرست اخبار، مقالات و سايت‌هاي مرتبط اين اطلاعات به ترتيب تاريخ انتشار از آخر به اول به نمايش در مي‌آيند. لازم به ذكر است كه طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده قرار است به زودي بازديدكنندگان سايت بتوانند به مؤسسه، دبير يا كتاب مورد نظر خود امتياز دهند و فهرست مؤسسات، دبيران و كتاب‌ها به ترتيب ميانگين امتيازات به نمايش در آيند.

موضوع: معرفي مؤسسات

پرسش: چرا در مقابل نام بعضي از مؤسسات تعداد دبيران آن‌ها صفر منظور شده‌است؟

پاسخ:

دست اندر كاران سايت كلاس كنكور به اطلاعات مربوط به دبيران بعضي از مؤسسات دسترسي نداشته‌اند. به همين دليل دبيران آن مؤسسات در بانك اطلاعات سايت كلاس كنكور معرفي نشده‌اند. اين مؤسسه‌ها مي‌توانند اطلاعات دبيران خود را همراه با درس‌هاي مورد تدريس به نشاني info@classkonkoor.com ارسال نمايند تا پس از بررسي در بانك اطلاعاتي سايت كلاس كنكور درج شود.

موضوع: معرفي مؤسسات

پرسش: چگونه مي‌توانيم نام مؤسسه‌ي خود را در بانك اطلاعات سايت كلاس كنكور ثبت كنيم؟

پاسخ:

اگر نام مؤسسه‌ي مورد نظر خود را در اين سايت مشاهده نمي‌كنيد، مي‌توانيد اطلاعات مؤسسه‌ي مورد نظر خود را با جزئيات همراه با شماره‌ي تماس فرد ارسال‌كننده به نشاني info@classkonkoor.com ارسال نماييد تا پس از بررسي صحت مندرجات در بانك اطلاعاتي سايت ثبت شود. جزئيات اطلاعات ارسالي از قرار زير است:

آموزشگاه‌ها و مدارس: نام مؤسسه، نشاني، شماره‌ي تلفن، نشاني پست الكترونيك و وب سايت (در صورت وجود)، منطقه، پسرانه يا دخترانه بودن، رشته‌هاي تحت پوشش، نام و مشخصات دبيران مطرح مؤسسه

دبيران: عنوان، نام و نام خانوادگي دبير، درس‌هاي مورد تدريس، مؤسسات آموزشي محل تدريس (در صورت وجود)، شماره‌ي تلفن ثابت يا همراه، نشاني (در صورت لزوم)، نشاني پست الكترونيك و وب سايت (در صورت وجود)

ناشران: نام مؤسسه، نام مدير، نشاني، شماره‌ي تلفن، نشاني پست الكترونيك و وب سايت (در صورت وجود) و فهرستي از كتاب‌هاي منتشرشده مرتبط با كنكور و امور كمك آموزشي

موضوع: معرفي مؤسسات

پرسش: چرا اطلاعات مربوط به مؤسسه‌ي مورد نظر ما ناقص است؟

پاسخ:

كاركنان سايت كلاس كنكور در بعضي موارد نتوانسته‌اند به اطلاعات بعضي از مؤسسات دسترسي پيدا كنند. مؤسساتي كه اطلاعات آن‌ها به طور كامل در اين سايت ثبت نشده‌است، مي‌توانند اطلاعات كامل خود را به نشاني info@classkonkoor.com ارسال نمايند تا پس از بررسي در بانك اطلاعات سايت كلاس كنكور ثبت شود.

موضوع: معرفي مؤسسات

پرسش: آيا امكان لينك شدن اطلاعات مؤسسه‌ي مورد نظر ما وجود دارد تا با كليك كردن روي نام مؤسسه به سايت مؤسسه برويم؟

پاسخ:

مؤسساتي كه نام وب سايت آن‌ها در بانك اطلاعاتي كلاس كنكور درج شده‌است، داراي لينك مي‌باشند. اما متأسفانه اغلب مؤسسات يا داراي وب سايت نيستند يا ما به نشاني آن دسترسي نداشته‌ايم. اگر مؤسساتي داراي وب‌سايت هستند و اين نشاني در بانك اطلاعاتي سايت كلاس كنكور ثبت نشده‌است، مي‌توانند نشاني وب سايت خود را به info@classkonkoor.com ارسال كنند تا پس از بررسي در بانك اطلاعاتي سايت كلاس كنكور درج شود.

صفحه‌ي 1  2   بعدي>


آموزشگاه‌ها مدارس دبيران ناشران كتاب‌ها اخبار مقاله‌ها سايت‌هاي مرتبط اخبار همكاران
صفحه‌ي اصلي درباره‌ي ما تماس با ما جست و جو نظرات پرسش‌هاي متداول تعرفه‌ي آگهي